Харчування учнів

Відповідно до Відповідно до статті 56 Закону України «Про освіту», законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», враховуючи рішення Київської міської ради від 18.12.2018 № 467\6518 «Про затвердження міської комплексної цільової програми «Освіта Києва 2019-2023 роки», статті 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», статті 10 та 10 1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», статті 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», рішень Київської міської ради  від 09 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей»(у редакції рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року  № 52/9131),  від 03 березня 2016 року № 118/118 «Про надання додаткових пільг та гарантій сім’ям киян – Героїв  Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності» (у редакції рішення Київської міської ради від 24 жовтня 2019 року № 15/7588), протоколу доручень Київської міської державної адміністрації від 16.09.2022 р. № 005-04 з питань організації харчування у закладах загальної середньої освіти  у 2023/2024 навчальному році, за рахунок коштів бюджету міста Києва та з метою забезпечення учнів школи якісним харчуванням школі організовано повноцінне, безпечне та якісне харчування школярів за мультипрофільним меню.
           Шкільна їдальня є затребованою та необхідною складовою забеспечення всіх учасників навчально-виховного процесу.Їдальня на 120 посадочних місць укомплектована необхідним устаткуванням, відремонтована вентиляційна система харчоблоку, встановлена нова посудомийна машина, картоплечистка, м'ясорубка, конвекційна піч, холодильники та придбані нові столи і лави, посуд.
           Гарячим харчуванням охоплені всі учні 1-4-х класів та діти, які потребують дієтичного харчування. За кошти батьків забеспечується харчування сніданками.
           В їдальні школи виконуються всі санітарно-епідеміологічні норми та вимоги щодо організації харчування дітей.
           Медична сестра з дієтичного харчування систематично слідкує за якістю продуктів, дотриманням умов і термінів їх зберігання, технологією приготування і різноманітністю страв, санітарним станом приміщень.
           Робота їдальні постійно перевіряється адміністрацією школи та комісією громадського контролю з питань організації харчування.Скарг та нарікань немає.
           Постачання продуктів та приготування страв з 18 лютого 2019 року здійснює підприємтсво "Зеніт". Всі товари та продукти сертифіковані. Їдальня і буфет працюють з 09.00 до 13.00 години.