Правове виховання

ДИТЯЧІ ЗАПОВІДІ РОДИНІ

КВІТЕНЬ 2023

З метою проведення заходів профілактики та виявлення випадків булінгу серед здобувачів освіти, до школи завітали представники  Служби ювенальної поліції Деснянського Управління поліції ГУНП у місті Києві.

Лютий 2023 - місячник "Школа - наша друга домівка" розпочато тематичним тижнем протидії булінгу.

Учасники флешмобу " Стоп булінг!"

(під час воєнного стану)

ЯК УБЕРЕГТИСЯ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

(під час воєнного стану)

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ

Відповідно до спільного плану дій щодо функціонування Національної дитячої "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ", Мінсоцполітики та Міжнародного правозахисного центру "ЛаСтрада-Україна", з метою забеспечення оперативного реагування на порушення прав дітей, випадки насильства щодо дітей, надання невідкладної психологічної допомоги за телефоном працює Національна дитяча "ГАРЯЧА ЛІНІЯ".

Отримання дітьми підтримки та поряди здійснюється анонімно та конфідеційно.Лінія працює по буднях - з 12.00 до 20.00 години, в суботу - з 12.00 до 16.00 години.