Матеріально-технічна база та закупівлі за бюджетні кошти

Початкова школа № 311 знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради та підпорядковується Управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Школу відкрито у 1994 році. Заклад розташовано в триповерховій будівлі на огородженій території, має безбар'єрний доступ (пандус), встановлено відеоспостереження. Має кабінети, які складаються з навчального приміщення та ігрової кімнати, кабінети англійської мови для навчання учнів у підгрупах, кабінет інформатики. Кабінети обладнані сучасною технікою. Є спортивний та актовий зали. У школі створено спеціальні класи для дітей з порушенням зору, які забезпечені ресурсними кімнатами, кабінетом для проведення корекційно-розвиткових занять, є масажний кабінет.
Навчально-матеріальна база класних та ігрових кімнат відповідає вимогам Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, забезпечує оптимальні умови для організації освітнього процесу та реалізації завдань відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти. Розміщення і збереження навчального обладнання відповідає вимогам наукової організації праці вчителів та учнів. Освітня діяльність здійснюється за допомогою комплексного використання технічних засобів навчання: комп’ютерів, ноутбуків та проекторів, телевізорів. Для демонстрації екранно-звукових засобів навчання використовується інтерактивна дошка та навісні екрани.
У школі створений сучасний освітній простір відповідно до «Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи», що затверджені наказом МОН від 23.03.2018 № 283. Впроваджується особистісно-орієнтована модель освіти, максимально враховані права дитини, її здібності, потреби та інтереси. Безпечний освітній простір організовано таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей в усіх осередках, діти мають можливість безпечно переміщуватися і мають місце для зберігання особистих речей. У класах використовуються мобільні робочі місця, що легко трансформуються для групової роботи, новітні IT-технології, мультимедійні засоби навчання. Використовується сенсорна підлога, набори LEGO, дидактичний матеріал, учні забезпечені підручниками.
Для впровадження в процес навчання інноваційних технологій школа має комп’ютерний кабінет, інтерактивна дошка, проектори, ноутбуки, сучасні телевізори. Впровадження в процес навчання молодших школярів інформаційно-комунікаційних технологій забезпечує доступ до різних інформаційних ресурсів, сприяє збагаченню змісту навчання, надає йому логічний пошуковий характер, а також вирішує проблеми пошуку шляхів і засобів активації пізнавального інтересу учнів, розвитку їхніх творчих здібностей, стимуляції розумової діяльності.
В школі функціонує бібліотека та кабінет психолога. Оновлено та відремонтовано медичний кабінет, створено ізолятор.
Їдальня має сучасне обладнання, виконуються усі санітарно-епідеміологічні вимоги щодо організації харчування учнів. Робота їдальні постійно перевіряється адміністрацією школи, яка систематично слідкує за якістю продуктів та страв, дотриманням умов і термінів їх зберігання, технологією приготування і різноманітністю страв, санітарним станом приміщень.
На шкільному подвір'ї побудовано сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям для проведення шкільних уроків, змагань та тренувань.

Фото інформація щодо готовності до нового 2023-2024 навчального року  початкової школи № 311 Деснянського району міста Києва

Класні кімнати та ігрові приміщення НУШ 1-х класів

Сенсорна підлога                                     Сухий басейн

Пандус                                           Ресурсна кімната

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб особливими освітніми потребами створені.

Подвір'я школи

Фото інформація щодо витрат на предмети, матеріали, ремонтні роботи, товарно-матеріальні цінності по школі № 311 Деснянського району міста Києва.

Головний вхід до школи

Спортивний майданчик