Протидія булінгу і домашньому насиллю

КВІТЕНЕЬ 2024

З метою протидії булінгу офіцером ювінальної поліції проведена профілактична бесіда "Правила безпеки та культури для дітей та підлітків у соціальних мережах та Інтернеті".

Здобувачі освіти 4-х класів стали учасниками тематичної вікторини, разом оформили виставку малюнків та плакатів "Зупинимо булінг разом".

До розпорядження Кабінету Міністрів України № 898 "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Декларації про безпеку шкіл" було внесено ряд змін за № 278-р від 29.03.2024 року.

ЛЮТИЙ 2024

Профілактичні заходи протидії цькуванню та домашньому насильству відбулися на заняттях групи продовженого дня та на ранкових зустрічах, на які завітали заступники директора з навчально-виховної роботи, соціальний педагог, педагог-організатор.

СІЧЕНЬ 2024

Впродовж з 01 до 08 лютого триває тиждень протидії булінгу. Класоводи, педагого-організатор, соціальний педагог, вихователі ГПД для учнів проводять тематичні заходи: сеанси примирення, тематичні зустрічі, флешмоб, виставку творчих поробок "Стоп насильство!", профілактичні заходи " Умови безконфліктного існування".

ГРУДЕНЬ 2023

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми; формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; підвищення обізнаності учасників освітнього процесу стосовно питання домашнього насильства та з нагоди щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у школі з 25 листопада по 10 грудня 2023 року проводиться інформаційна кампанія «Поставимо насильство в глухий кут».

Толерантність - це людяність, взаєпорозуміння, ввічливість, доброта. Тиждень толерантності наповнений проведенням тематичних тренігрів, бесід, ігор, створенням колективних плакатів тощо.

ВЕРЕСЕНЬ 2023

Тиждень з продії булінгу проводиться в період - 11-15 вересня. Заходи спрямовані на профілактику цього явища, формування дружніх відносин у колективах школярів. Заняття "У колі друзів" , "Дружба - найцінніший скарб" проводить соціальний педагог школи Приємець Ж.Г.

З метою проведення заходів профілактики та виявлення випадків булінгу серед здобувачів освіти, до школи завітали представники  Служби ювенальної поліції Деснянського Управління поліції ГУНП у місті Києві.

Місячник "Школа - наша друга домівка" розпочато тематичним тижнем протидії булінгу

Учасники флешмобу " Стоп булінг!"

Наказ по школі №311 "Про призначення відповідального щодо протидії булінгу"

План заходів протидії  булінгу (цькуванню) в школі № 311
Наказ по школі №311 "Про призначення відповідального щодо протидії домашньому насильству"

План заходів протидії домашньому насильству у школі № 311

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

З метою привернення уваги до проблеми подолання насильства в сім'ї , для учасників освітнього процесу в школі проводиться інформаційна кампанія "Поставимо насильство в глухий кут".

Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
  • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
  • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Тиждень протидії булінгу триває -12-16 вересня.

ЯК УБЕРЕГТИСЯ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

(під час воєнного стану)

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ

СтопНАСИЛЬСТВО

Інформація про відділи сімейної політики Служб у справах дітей та сім'ї районних в місті Києві державних адміністрацій відповідальні за запобігання та протидію домашньому насильству

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Для школярів учителі провели заняття "Моя перша подорож безпечним онлайн-простором", урок "Моя суперсила - безпека в Інтернеті", за довідковими матеріалами МОН України.

Тиждень з продії булінгу. Заходи спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття "булінгу" та профілактику цього явища.

Офіційний вебсайт системи Безоплатної правової допомоги (https://legalaid.gov.ua/)

Пам'ятки дій для вчителів школи № 311 у випадку виявлення булінгу (документ 1; документ 2; документ 3; документ 4)

Булінг - термін, під яким розуміється агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного  чи психологічного самоствердження.