Позаурочна діяльність

2023 - 2024 навчальний рік

Шкільні гуртки та секції працюють за графіком

Гурток "Творчисть". Творчість – це покликання, це безцінний дар, наснага і праця. Творчість дає людині можливість актуалізувати свої потреби, інтереси, здібності, знаходити форми прояву індивідуальної активності. Творче самовираження сприяє усвідомленню особистісної ваги, емоційній розкутості, зростанню впевненості у собі.

Завзяті  учасники шкільного гуртку " Творчисть" дарують гарний настрій та презентують березневі роботи.

"Лютий лютує, та весні дорогу готує", - така народна мудрість надихає гуртківців до втілення нових проєктів з весняним настроєм.

" ... Шкільне подвір'я, травень бешкетує...бузок розквіт у нашому садку... залишимо ці квіти лютому на згадку... а на гуртку майструємо закладку!"

Проєкт з яскравого пластиліну втілюємо під гаслом :" Легкий пластилін -  легко ліпеться!"

У гуртку  "Творчисть" нові проєкти : " Танцівниця" та "Серденько кольорове".

Натхнення - інша назва гуртка "Творчисть". Проєкти "Верба" та "Вухо-Лап" створюють гарний настрій.

Початок другого семестру гуртківці відзначили втіленням нових ідей та реалізацією проєктів "Рукавичка" й "Корівка".

Керівник гуртка Диковченко Н.І. напередодні зимових свят та канікул проводить майстер-класи зі створення сувенірів та прикрас новорічної тематики. Такі заняття сприяють розвивитку у школярів навички творчості та прикладної самозайнятості.

Проект "Ялинка-Веселинка" та "Вітальний гном-листівка".

Проєкт "Кольоровий пісок" та "Чарівне тісто" - вміємо творити! (ролик)

"Творчисть знає - звичайні речі на красу надихають!"

"Друге життя пластикових пляшок" - наша творчисть немає кордонів!

Учні 2-3-х класів  закінчили проект "Жовтнева ропсодія" (виготовлення прикрас із листя рослин) , проект "Золота рибка" (із солоного тіста) (Керівник гуртка "Творчисть" - Диковченко Н.І., вихователь ГПД)

Гурток "Сучасні танці" залюбки відвідують з бажанням як дівчатка, так і хлопці 1-4-х класів. На допомогу гуртківцям і всім бажаючим навчитися рухам сучасних танців пропонується перегляд за посиланням (кліп 1, кліп 2)

Гурток Настільний теніс. Теніс - гра, яка тренує на лише тіло, але й мозок. Дехто вважає гру в теніс просто відпочинком. Але це далеко не так. Під час гри ви багато рухаєтесь використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг, всі  ділянки вашого мозку задіяні і працюють, так як, ви плануєте стратегію гри, тактику, та відстежуєте м’ячі і удари. Цей вид спорту не є травматичним. Настільний теніс, одночасно, є другим за популярністю масовим спортом  і наймолодшим з основних видів спорту в світі.

Правила гри (кліп 1). Жонглювання м'ячем (кліп 2).

Гурток "Говориш українською? Так!"  -  мета й завдання роботи гуртка дозволяють ознайомити і поглибити знання школярів початкових класів з української мови; показати багатство і образність слова, повести до скарбниці мови, її звучання, граматичних особливостей; вчити досліджувати, фантазувати, творити, розвивати логічне мислення, творчу активність; виховувати висококультурних і освічених патріотів України.

Святкуємо Всесвітній день читання вголос. Гуртківці взяли участь у флешмобі "Читання - суперсила!".

Гурток "Цікава математика" - має за мету формування компетентностей особистості засобами математики, розв'язувати математичні задачі, які моделюють реальні життєві ситуації практичного змісту, використовувати математичні ідеї та методи для знаходження виходу з різних життєвих ситуацій.

Майстер-класи ЦДЮТ Деснянського району м.Києва

Проект "Ялинка-Веселинка" та "Вітальний гном-листівка".

Проєкт "Кольоровий пісок" та "Чарівне тісто" - вміємо творити! (ролик)

"Творчисть знає - звичайні речі на красу надихають!"

"Друге життя пластикових пляшок" - наша творчисть немає кордонів!

Святкуємо Всесвітній день читання вголос