Початкова школа

Кожна дитина особлива.

Наша школа - початкова ланка,

яка приймає дитину такою, як вона є,

і допомагає їй ставати освіченою людиною.

2018 року розпочато упровадження Нової української школи, яка працюватиме на засадах "педагогіки партнерства", в основі якої - спілкування, взаємодія та співпраця між учителями, батьками й учнями.

Робота кожного вчителя початкових класів спрямована на створення комфортних умов для навчання і перебування дитини у нашій школі, адже це першу кроки до дорослого самостійного життя.

Доброта, розуміння особливостей кожного, сучасні методи навчання, засновані на співпраці, що сприятимуть соціалізації учня та зміцненню ролі родини в освітньому процесі - ось, що оточує у нас молодшого школяра.

Учні нашої школи навчаються в обладнаних сучасних кабінетах, в тому числі в двох кабінетах вивчення англійської мови, ігрових кімнатах, кімнаті релаксаціїї та гімнастики для учнів спеціальних класів. Крім цього в другій половині дня проводять заняття чотири тифлопедагоги, два логопеда, масажист.

Для проведення уроків лікувальної фізкультури та спортивних годин          обладнано ресурсний простір - сухий басейн.

Проведення уроків фізичної культури відбувається в спортивному залі та на спортивному майданчику школи.

Розвиваючий ефект та нові вміння діти можуть отримати в нашій школі завдяки інтерактивній підлозі. "Жива підлога" поліпшує психоемоційний стан, вчить дітей взаємодіяти в команді, стимулює психомоторний розвиток молодших школярів.

Шкільна бібіліотека також є осоредком для пошуку нових знань та приємного спілкування.