Сторінка практичного психолога

СІЧЕНЬ 2024

Впродовж з 01 до 08 лютого триває тиждень протидії булінгу. Класоводи, педагого-організатор, соціальний педагог, вихователі ГПД для учнів проводять тематичні заходи: сеанси примирення, тематичні зустрічі, флешмоб, виставку творчих поробок "Стоп насильство!", профілактичні заходи " Умови безконфліктного існування".

У другому семестрі розпочинається просвітнецька робота за посиланнями "Клендаря неочікуваних свят". Саме у січні, наприклад, є Міжнародний день "Дякую", день творчості, логіки, відеокамери, снігу, день дітей-винахідників, день Вінні Пуха, день LEGO, день без інтернету, ручного письма, Міжнародний день ескімо, обійм... Шкільний соціальний педагог ознайомлює дітей з історією та цікавими особливосями у відзначенні таких днів та залучає їх до інтерактивної діяльності.

ГРУДЕНЬ 2023

Напередодні зимових свят та канікул соціальний педагог Приємець Ж.Г. проводить майстер-класи зі створення сувенірів і прикрас новорічної тематики. Такі заняття сприяють розвитоку стійкого формування естетичного смаку, виховання старанності, працелюбності, сприяння розвитку мотивації до добрих вчинків.

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми; формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; підвищення обізнаності учасників освітнього процесу стосовно питання домашнього насильства та з нагоди щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у школі з 25 листопада по 10 грудня 2023 року проводиться інформаційна кампанія «Поставимо насильство в глухий кут».

Всесвітній день ПРАВ дитини був наповнений пізнавальними заходами. Квест-мандрівка "Права та обов'язки дітей" для учнів 3-х класів організували основні вчителі та соціальний педагог Приємець Ж.Г.

ЖОВТЕНЬ 2023

Толерантність - це людяність, взаєпорозуміння, ввічливість, доброта. Тиждень толерантності наповнений проведенням тематичних тренігрів, бесід, ігор, створенням колективних плакатів тощо.

ВЕРЕСЕНЬ 2023

Тиждень з продії булінгу проводиться в період - 11-15 вересня. Заходи спрямовані на профілактику цього явища, формування дружніх відносин у колективах школярів. Заняття "У колі друзів" , "Дружба - найцінніший скарб" проводить соціальний педагог школи Приємець Ж.Г.

30.08.2023 року відбулася настановча педагогічна нарада " STEM-освіта  у початковій школі  у 2023-2024 н.р."  В рамках наради практичний психолог Жур Т.В. провела психолого-педагогічне тренінгове заняття «Мої внутрішні ресурси».

Місячник "Школа - наша друга домівка" розпочато тематичним тижнем протидії булінгу.

31.08.2022 року відбулася настановча педагогічна нарада "Досягнення та перспективи в роботі вчителів школи". В рамках наради практичний психолог Жур Т.В. провела психолого-педагогічний практикум  «Позитивний настрій – запорука ефективного засвоєння знань».

Відео для батьків (1-й ролік; 2-й ролік; 3-й ролік)

Практичний психолог пропонує переглянути презентацію "Про домашнє насильство" в рамках районної інформаційної компанії "Поставимо насильство в глухий кут"для батьків здобувачів освіти.

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛЯРІВ та БАТЬКІВ

ОРГАНІЗАЦІЯ УМОВ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ