Дистанційне навчання

Адміністрація початкової школи № 311 повідомляє, що у період воєнних дій навчальні заняття розпочинаються о 08:00 годині.

У школі існує власна модель організації освітнього процесу з урахуванням особливостей закладу вцілому та кожного класу окремо, з урахуванням індивідуальних потреб учнів. Вчасно коригується розклад/ черговість уроків, застосовується гнучкий підхід до планування навчального дня/тижня та форматів навчання.

Учителі систематично підтримують зв'язок з батьками та дітьми. Спеціалістами надаються консультації та психологічна підтримка. Під час проведення онлайн занять залучаються учні до активної роботи.

Співпраця відбувається з використанням платформи Zoom.

Підручники та посібники доступні для використання офлайн та онлайн  за посиланням : https://ua.mozaweb.com/

Освіта під час воєнного стану

Освітній процес в початковій школі № 311 відбувається в дистанційному форматі за потребою.

Учителі систематично підтримують зв'язок з батьками та дітьми.                  Спеціалістами надаються консультації та психологічна підтримка.

Під час проведення онлайн занять учні залучаються до активної роботи.