Виховна  система  школи

Виховна система школи розроблена відповідно до Закону Україну «Про загальну середню освіту», Конвенції ООН про права дитини, Статуту школи. Основними ідеями, які лягли в основу виховної системи школи, є ідеї гуманізму, педагогіки співробітництва, загального піклування, формування єдиного виховного простору.

В Законі України «Про загальну середню освіту» особлива увага приділяється вихованню громадянина – патріота своєї країни, який готовий до подальшого навчання та трудової діяльності зі своїми політичними переконаннями, формуванню творчої особистості, свідомого відношення до своїх обов’язків; формуванню навичок здорового способу життя.

Характер виховання повністю передбачає глибоке розуміння вчителем фізіологічної природи вихованців їх індивідуальні риси та можливості, повагу до особистості дитини.

МЕТА :

ЗАЛУЧЕННЯ УЧНІВ ДО АКТИВНОЇ ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З УРАХУВАННЯМ ВІКОВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ, ІНТЕРЕСІВ ТА ЗАПИТІВ ДІТЕЙ, РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНИХ НАВИЧОК.
РОЗШИРЕННЯ КОЛА СПІЛКУВАННЯ ДІТЕЙ ЧЕРЕЗ УЧАСТЬ У ТВОРЧИХ СПРАВАХ ТА ІНШИХ ФОРМАХ ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛИ, РАЙОНУ, МІСТА.

Звіт про підсумки виховної роботи у 2022 - 2023 навчальному році

Хороша ОСВІТА починається ВДОМА!  Ви не в праві звинувачувати школу в тому, що вона не виховує у вашій дитині цінності, які ви не прищепили.